BULERÍAS s kytarou,zpěvem a cajónem

KDE: TJ Montas, Pražská tř.,Kukleny,50004  Hradec Králové

KDY: 4.9.  OD 17 - 19 HOD.

CENA: 600 kč


naučíme se jednu část z Bulerias de Jerez. A to odchodovou část,která se tančí na konci každé fiesty,takzvaná pataita por bulerías. kdy se publikum baví a na jevišti se střídají tanečníci a každý vystoupí se svojí pataítou a tím se s publikem loučí. Velmi veselá a svižná část.Naučím Vás moji zbrusu novou buleríu pro živé vystoupení,kterou budete moci vidět právě 5.9. na pardubickém závodišti při  akci města Pardubice 

KONĚ V EVROPĚ,kde společně s Morenitem a Michalem budeme reprezentovat právě Jerez de La Frontera,

Proč Jerez a koně? Protože právě v Jerez je sídlem Královské andaluské školy jezdectví. A vy si tento końský balet můžete vychutnat 5.9 v Pardubicích!!! odkaz na akci zde:

MORENITO DE TRIANA

ZPĚV A KYTARA

Absolutní špička ve flamencovém zpěvu a kytaře u nás,jestli jste ještě nikdy neviděli flamenco naživo,musíte přijít.Stanko nás bude doprovázet při tanci,uvidíte ,jak funguje symbióza mezi tanečníkem a zpěvákem.


 

MICHAL CÁBA

Ke zpěvu a kytaře neodmyslitelně patří další složka flamencové kapely a to je cajón - hudební " bedýnka", která má uvnitř struny.Michal je profesionální bubeník,který se specializuje kromě bicích na cajón a afrokubánské nástroje.Rytmika je pro tanečníka i zpěváka nezbytná jako opora při tanci (compás),abychom se neztratili, ale i jako tvorba dynamiky tance,kdy cajón podpoří například  zakončení určité pasáže .Michal má pro Vás připravený ještě sólo kurz v sobotu informace zde: