La Pasión - přípravka

Kurzy tance pro děti (7-11 let)

  • Největší a nejstarší škola flamenca ve Východních Čechách ( 2005)
  • Vítěz mezinárodní soutěže ve flamencu
  • lektorka profesionální herečka angažmá Klicperovo,městské divadlo Brno a Východočeské divadlo Pardubice 
  • filmová herečka (Etiketa,Nevinné lži,Rapl,Specialisté....)
  • Ředitelka Taneční škola La Pasión 15 let

POPRVÉ V HISTORII ŠKOLY OTEVÍRÁM KURZY PRO DĚT I!!!!!


Přijďte si s  Vašimi dětmi vyzkoušet hodinu tance pro holčičky  na den otevřených dveří.

S sebou jarmilky nebo tenisky do sálu.

Mým krédem je, aby si všechny holčičky zatancovaly,cítily se skvělě ve skupině,budu používat základní prvky různých tanečních stylů tak,aby se holčičky i něco naučily. Ale hlavně je to radost,koníček,žádné soutěže a nejlepší tanečnice.Chci,aby se každá cítila skvěle, že patří do skupiny at už je tanečnice nebo není ,že ji podporujeme v jejím osobním projevu.

Protože celý život se věnuji tanci a herectví ovládám základy muzikálového tance, baletu, moderního tance a jazzového tance, budu děvčátka učit základy těchto druhů tanců. Zkrátka všeobecná taneční a rytmická průprava vhodná pro malá děvčata. Aby se rozhýbaly a nebály se projevit. Základy herectví,výrazu v tanci jsou další přidanou hodnotou.

Budeme tančit na muziku,která holčičky bude bavit. Převážně moderní skladby v latinsko-americkém stylu. Které nadchnou a roztančí děvčata i každou jejich maminku.

Každoročně budeme pořádat závěrečné vystoupení v divadle spolu s mojí taneční školou flamenca La PASIÓN. Myslím si, že závěrečné vystoupení je odměnou a zážitkem jak pro malé tanečnice tak maminky a tatínky,kteří jim přijdou fandit. Přijďte se podívat a vyzkoušet ukázkovou hodinu zdarma. Těším sena Vás. MgA. Helena Korejtková 

PARDUBICE - aquacentrum

PONDĚLÍ  16 - 16:50 hod.,suterén tělocvična poslední dveře vpravo

19.9. den otevřených dveří i první den kurzu (kurzy probíhají v suterénu aquacentra,posledné dveře vlevo.Do suterénu se dostanete prosklenými dveřmi,když vejdetee do aquacentra po levé straně.

La Pasión-přípravka Aquacentr.

PONDĚLÍ 16 - 16:50 HOD.   (19.9. - 12.12 2022), Aquacentrum

KURZOVNÉ : 1950 kč (můžete zaplatit až po první lekci,pokud zaplatíte ted´,máte tu výhodu,že máte místo v kurzu jisté a stejně se můžete rozhodnout po první hodině,jestli budete chodit nebo ne,pokud se rozhodnete,že ne a zaplatili jste celý kurz kurzovné vám v plné výši vrátím)


PARDUBICE -Polabiny,zš N.Eliáše 344,

STŘEDA 15 - 15:50 hod.  a 16 - 16:50 hod. 

21.9. 2022  den otevřených dveří ( a první hodina kurzu) ,zš nadp. Eliáše,Gymnastický sál


La Pasión  přípravka 1,Polabiny  

STŘEDA   15:00 - 15:50 hod.    (21.9. - 14.12. 2022), zš Nadp. Eliáše 344,gymnastický sál

kurzovné :   1950 kč 

(můžete zaplatit až po první lekci,pokud zaplatíte ted´,máte tu výhodu,že máte místo v kurzu jisté a stejně se můžete rozhodnout po první hodině,jestli budete chodit nebo ne,pokud se rozhodnete,že ne a zaplatili jste celý kurz kurzovné vám v plné výši vrátím)


La Pasión-přípravka 2,Polabiny 

STŘEDA 16:00 hod. - 16:50 hod.  (21.9. - 14.12. 2022), ZŠ Nadp. Eliáše 344,Polabiny

 KURZOVNÉ  : 1950 kč 

(můžete zaplatit až po první lekci,pokud zaplatíte ted´,máte tu výhodu,že máte místo v kurzu jisté a stejně se můžete rozhodnout po první hodině,jestli budete chodit nebo ne,pokud se rozhodnete,že ne a zaplatili jste celý kurz kurzovné vám v plné výši vrátím)


HRADEC KRÁLOVÉ 

ÚTERÝ 16 - 16:50 hod. -  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a zároveń první hodina kurzu

Adalbertinum,třída ČSA 300,Hradec Králové

La Pasión - přípravka Hradec 

ÚTERÝ 16 - 16:50 hod., (20.9. - 13.12. 2022) , Adalbertinum ,třída čsa 300,HK

kurzovné : 1950 kč  (můžete zaplatit až po první lekci,pokud zaplatíte ted´,máte tu výhodu,že máte místo v kurzu jisté a stejně se můžete rozhodnout po první hodině,jestli budete chodit nebo ne,pokud se rozhodnete,že ne a zaplatili jste celý kurz kurzovné vám v plné výši vrátím)

Parkovat lze v areálu Adalbertina