Podrobné informace pro zájemce

Kurzy pro začátečníky jsou určeny ženám všech věkových kategorií. Překážkou není vyšší váha ani věk. Naopak, flamenco je sebevyjádřením každé osobnosti! Jediným kritériem je chuť tančit a projevit svou osobnost. Kurzy pro začátečníky nejsou ani nijak fyzicky náročné, nemusíte mít žádnou předchozí zkušenost s tancem, všechno se naučíte. 

V hodinách budeme pracovat na správném držení těla, pohybech paží, správné dupové technice, rytmice a v neposlední řadě si vše vyzkoušíme na připravované choreografii. 

Kdy začínají kurzy?

Nabídku kurzů v jednotlivých městech si najdete v sekci kurzy.

Proč navštěvovat hodiny TŠ La Pasión?

Probuďte v sobě VÁŠEŇ. Ukažte svoji OSOBNOST . Tančete FLAMENCO!

Flamenco Vám  mimo jiné pomůže objevit v sobě svou jedinečnou osobnost a nalézt víru v sebe sama. Pomůže Vám radostněji žít svůj život. Nejenom, že se naučíte základům tohoto tance, zlepšíte si fyzickou kondici a najdete komunitu, ve které Vám bude dobře. Budete také sebejistěji vystupovat na veřejnosti, ale hlavně se budete bavit a přitom posilovat víru ve své schopnosti a vědomosti! 

Pozitivní ladění hodin je samozřejmostí, jinak to ani neumím :-) Pomohu Vám cítit se krásně jako žena a osobnost. Ke každé tanečnici se snažím přistupovat individuálně, podle jejích potřeb.

Každoroční vystoupení taneční školy na závěr školního roku a na vánoční fiestě!

Naše TŠ La Pasión má každý rok na závěr školního roku vystoupení, kterého se účastní všechny tanečnice (tedy pokud chtějí). Je to flamencové představení, kam si můžete pozvat své drahé příbuzné a ukázat se, jak vám to tančí. Budete mít krásné kostýmy a vystoupíte na jevišti:) setřih takového vystoupení si můžete pustit zde:


Jak se na kurzy přihlásit ,jak si rezervovat kurz?

Klikněte na červené tlačítko koupit. Tak máte rezervované místo v kurzu. Pokud se Vám nebude flamenco líbit, můžete po první hodině požádat o vrácení kurzovného. Poté to již nebude možné. 

Co na sebe?

Na první hodinu stačí pohodlné oblečení (legíny a tričko). Pro lepší pocit si můžete vzít přes legíny příjemnou bavlněnou nebo elastickou volnou sukýnku a boty na širším 2-3 cm širokém podpatku. Jehlové podpatky jsou pro flamenco nevhodné. Pohodlné boty jsou takové, co se Vám nebudou vyzouvat, tedy doporučuji pásek přes nárt. 
Tréninkovou sukni můžete pořídit i v našem e-shopu ⪼


Kurzovné

Uhradíte  v eshopu nebo když kliknete na tlačítko koupit, tak Vás to také přesměruje do eshopu. Z důvodu pronájmu tanečního sálu není možné platit jen hodinově, pouze ve výjimečných případech (pokud víte, že třeba v polovině kurzu pojedete do lázní). 

Pokud nemůžete přijít na hodinu?

Nebojte se o žádnou hodinu nemusíte přijít. V rámci semestru si hodinu můžete nahradit v kterémkoliv kurzu taneční školy. Stačí přijít na hodinu a informovat mě, že si nahrazujete hodinu.

Storno podmínky

Kurzovné vracíme  30% z nevyužitých lekcí a to jen ze zdravotních důvodů a po předložení potvrzení od doktora. Doufám, že jsem všechny Vaše obavy rozptýlila a nezodpovězené otázky zodpověděla. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na kurzech na viděnou!

MgA. Helena Korejtková

777 003 348

korejtkovah@seznam.cz