ZAČÁTEČNÍCI  zimní semestr  2024 (leden - duben) 

Po zaplacení kurzovného máte rezervováno místo v kurzu pro začátečníky,to znamená že  místo v kurzu máte jisté. Ale pokud jdete flamenco jen zkusit nemusíte platit předem a můžete se kdykoliv přijít podívat,  vyzkoušet lekci a zaplatit až potom. Volba je jen na Vás:)

NEFÉR VÝHODA ŽEN PO ČTYŘICÍTCE

Jak se nezbláznit a najít v sobě opět ženskost

Petra si říkala, že věk je jen číslo, ale nějak to nefungovalo. Její tělo už nebylo tak pevné jako kdysi,děti už vyrostly a nepotřebovaly opečovávat a její muž byl častěji v garáži než doma.
V práci se to hemžilo čím dál mladšími lasičkami, které posbíraly všechen zájem kolegů mužského pohlaví. Petra se cítila spíš šedou myškou než lasičkou, protože přestávala být pro mužské pokolení vidět. Bylo jí 45 let připadala si stará,nepotřebná a sexuálně nežádoucí. I když rodina byla skvělá, vše fungovalo, ale nějak ztratila samu sebe a její sebevědomí nebylo jako zamlada. Potřebovala opět probudit svoji vášeň, ztratit se v něčem, co bude jenom její.V něčem,co jí vrátí ženskost a možná že najde kolektiv stejně smýšlejících žen. 

Žen, které to ještě v tomhle věku nevzdaly.


Petra je moje dlouholetá kamarádka. Nabídla jsem jí řešení. At´ s námi začne tančit FLAMENCO. Že je to vášnivý tanec, hrdý plný sebevědomí a elegance. Nechtěla přijít.....styděla se.VŽdyt´přece nikdy netancovala, říkala, že je na to stará, nemá na to postavu atd.... spousta výmluv. Přece jenom jsem jsem ji asi nějak nalomila a jednoho dne přišla a zůstala 9 let!!!

   Celá se proměnila. Našla svůj způsob sebevyjádření. Rozkvetla a už dávno není šedou myškou,ale krásnou,sebevědomou a zralou ženou,která si užívá života.  

 Jsem vždycky vděčná za tyhle proměny mých studentek, protože dávají mé práci smysl.Proto to dělám,navracím ženám  vášeň  ženskost, 

Miluji flamenco, jeho podstatou je sebevyjádření se všemi vášněmi. A naučím Tě jej tančit, ale hlavně probudit v Tobě vášeň opět nalézt sexappeal a obdiv okolí.


A jako bonus kurzů v tš la Pasión? . Skvělé baby a dobrá parta,individuální přístup a jestli chceš i vystoupení.

Často se mě ptají ženy, kterým je přes 60 let, ženy které mají nadváhu, nebo ženy které nikdy netančily nebo nemají tanečního partnera, jestli mohou tančit flamenco. Dobrá zpráva - nic z vyjmenovaného není překážkou!

Flamenco probouzí vaši ženskost, temperament a sensualitu a já Vám umím ukázat jak. Na mých kurzech a pak i v životě se díky flamenku budete cítit žensky, sebevědomě, a hlavně se budete bavit.

U nás najdete báječnou komunitu žen. Na mých kurzech je skvělá atmosféra - flamenco nás baví a věřím, že si podmaní i Vás. Flamenco tančíte bez partnera samy, potřebujete jen Vaši jedinečnou osobnost. 

Přijďte se pobavit a vyzkoušet flamenco do naší TŠ La Pasión

Jsem profesionální herečka, tanečnice flamenca a již 20 let ředitelka TŠ La Pasión. Největší a nejstarší taneční školy flamenca ve Východních Čechách.

Těším se neváhej a kdykoliv přijď mezi nás.

  • Profesionální vedení 
  • 20 letá tradice tš La Pasión
  • individuální přístup
  • závěrečné vystoupení na konci školního roku
  • semináře,vystoupení,studijní pobyty v zahraničí a flamencový obchůdek

Přijď mezi nás kdykoliv,podívat se vyzkoušet nejvášnivější tanec na světě,přid´zažít atmosféru našich kurzů a precizního vedení.Nsučíme Tě základy flamenca na kterých můžeš stavět.Užiješ si spoustu zábavy a budeš se realizovat .Moje heslo zní: 

" Nikdy nebudeš tančit jako já..........ale já nikdy nebudu tančit jako TY" citát Doc. David Strnad -profesor a choreograf   JAMU 


Aneta Fialová

před 11 měsíc

Moc kurzy Heleny doporučuji :-) Mít pravidelný pohyb je jedna věc, ale kurzy Heleny jsou plné energie, ženskosti, podpory individuality a prostoru pro vyjádření sebe sama díky tanci.

Sarka Jiraskova 

"Tanec miluji odjakživa.Dříve tolik možností nebylo,takže jsem se přestala tanci věnovat.Před 8 lety mě kamarádka vzala na hodinu flamenca do taneční školy La Pasión paní Heleny Korejtkové (Plecháčkové).Flamenco mě chytlo a už nepustilo,ve věku 50 let jsem se začala pod vedením lektorky paní Heleny učit tento nádherný tanec.Je to úžasný pocit,přijít si zatančit s přáteli vášnivý tanec a odcházet sice unavena,ale nabitá pozitivní energií,jíž má paní Helena na rozdávání pro všechny. Doporučuji!"

8. ledna 2020 

Romana Slezáková

před 11 měsíci

v loňském roce jsem se náhodou doslechla o kurzu flamenca. Zkusila jsem to a nadchlo mě. Úžasné je, že se flamenco dá tančit v každém věku. Helenka, která tyto kurzy vede krásně tančí, hezky všechno vysvětlí a má smysl pro humor. Hodně oceňuji i to, že je přátelská. Tím se hodiny stávají hezkou chvilkou s přáteli.
Už se těším na další kurz. 

 Přijďte se podívat a  flamenco si vyzkoušet kdykoliv během semestru !!!!

 Pokud se Vám kurz bude líbit, můžeme se domluvit na místě na doplatku kurzovného.