Podrobné informace pro zájemce

Kurzy pro začátečníky jsou určeny ženám všech věkových kategorií. Překážkou není vyšší váha ani věk. Naopak, flamenco je sebevyjádřením každé osobnosti! Jediným kritériem je chuť tančit a projevit svou osobnost. Kurzy pro začátečníky nejsou ani nijak fyzicky náročné, nemusíte mít žádnou předchozí zkušenost s tancem, všechno se naučíte. 

V hodinách budeme pracovat na správném držení těla, pohybech paží, správné dupové technice, rytmice a v neposlední řadě si vše vyzkoušíme na připravované choreografii. Letos to bude choreografie s vějířem.

Kdy začínají kurzy?

Nabídku kurzů v jednotlivých městech si najdete v sekci kurzy.

Proč navštěvovat hodiny TŠ La Pasión?

Probuďte v sobě VÁŠEŇ. Ukažte svoji OSOBNOST a začněte si VĚŘIT. Tančete FLAMENCO!

Flamenco Vám  mimo jiné pomůže objevit v sobě svou jedinečnou osobnost a nalézt víru v sebe sama. Pomůže Vám radostněji žít svůj život. Nejenom, že se naučíte základům tohoto tance, zlepšíte si fyzickou kondici a najdete komunitu, ve které Vám bude dobře. Budete také sebejistěji vystupovat na veřejnosti, ale hlavně se budete bavit a přitom posilovat víru v sebe sama ve své schopnosti a vědomosti! 

Pozitivní ladění hodin je samozřejmostí, jinak to ani neumím :-) Pomohu Vám cítit se krásně jako žena a osobnost. Ke každé tanečnici se snažím přistupovat individuálně, podle jejích potřeb.

Každoroční vystoupení taneční školy na závěr školního roku a na vánoční fiestě!

Naše TŠ La Pasión má každý rok na závěr školního roku vystoupení, kterého se účastní všechny tanečnice (tedy pokud chtějí). Je to flamencové představení, kam si můžete pozvat své drahé příbuzné a ukázat se, jak vám to tančí. Budete mít krásné kostýmy a vystoupíte na jevišti:)

Jak se na kurzy přihlásit ,jak si rezervovat kurz?

Stačí napsat email ,že si rezervujete kurz takto máte místo v kurzu. Počet míst je omezen, Tedy prvních 15-20 přihlášených, bude moci navštěvovat kurz. Na první hodině se rozhodnete, jestli je flamenco pro Vás to pravé a další hodinu kurz na místě zaplatíte.

Co na sebe?

Na první hodinu stačí pohodlné oblečení (legíny a tričko). Pro lepší pocit si můžete vzít přes legíny příjemnou bavlněnou nebo elastickou volnou sukýnku a boty na širším 2-3 cm širokém podpatku. Jehlové podpatky jsou pro flamenco nevhodné. Pohodlné boty jsou takové, co se Vám nebudou vyzouvat, tedy doporučuji pásek přes nárt. 
Tréninkovou sukni můžete pořídit i v našem e-shopu ⪼

První hodina je pro všechny příchozí nové začátečníky ZDARMA!!!

První hodina je pro nově příchozí ukázková hodina.je zdarma,abyste si mohly zkusit,vidět a rozhodnout se ,jestli budete kurz navštěvovat.

I když si rezervujete emailem kurz a na první hodině zjistíte, že flamenco není pro Vás. Nic se neděje, nic neplatíte. Hodinu si vyzkoušíte a příště už zkrátka nepřijdete a Vaše rezervované místo postoupíme někomu dalšímu.

Kurzovné

Uhradíte na druhé hodině kurzu v hotovosti. Z důvodu pronájmu tanečního sálu není možné platit jen hodinově, pouze ve výjimečných případech (pokud víte, že třeba v polovině kurzu pojedete do lázní).

Pokud nemůžete přijít na hodinu?

Nebojte se o žádnou hodinu nemusíte přijít. V rámci semestru si hodinu můžete nahradit v kterémkoliv kurzu taneční školy. Stačí přijít na hodinu a informovat mě, že si nahrazujete hodinu.

Kde budou probíhat kurzy?

Tradičně v Hradci Králové, nově také v Pardubicích a Chrudimi.

Doufám, že jsem všechny Vaše obavy rozptýlila a nezodpovězené otázky zodpověděla. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na kurzech na viděnou!

MgA. Helena Korejtková

777 003 348

korejtkovah@seznam.cz