Podrobné informace pro začátečnice

Kurzy pro začátečníky jsou určeny ženám všech věkových kategorií. Překážkou nejsou ani nadměrné kilogramy ani vyšší věk. Ba naopak flamenco je sebevyjádřením každé osobnosti bez ohledu na věk a tělesnou konstituci. Jediným kritériem je chuť tančit a projevit svou osobnost. Kurzy pro začátečníky nejsou ani nijak fyzicky náročné. Nemusíte mít žádnou předchozí zkušenost s tancem. Všechno se naučíte. V hodinách budeme pracovat na správném držení těla, pohybech paží, správné dupové technice, rytmice a v neposlední řadě si vše vyzkoušíme na připravované choreografii. Letos to bude choreografie s vějířem.

Kdy začínají kurzy?

Kurzy začínají 10.9. od 17 -18 hodin. V Adalbertinu, třída ČSA, Hradec Králové

Proč navštěvovat hodiny TŠ La Pasión?

Hodiny budu vést podle speciálního programu pro začátečníky přímo ze Sevilly, kde jsem se tyto postupy naučila. Takže budete v těch "nejlepších" rukou. Flamencu se věnuji již 15 rokem, jsem profesionální tanečnice a herečka (Klicperovo divadlo HK) proto se snažím ženy naučit nejen základům tohoto tance, ale také flamencovému výrazu, který je s flamencem neodmyslitelně spojený. Ke každé tanečnici přistupuji individuálně, podle jejích potřeb.

Každoroční vystoupení taneční školy na závěr školního roku a na vánoční fiestě.!!!!!

Naše TŠ La Pasión má každý rok na závěr školního roku vystoupení, kterého se účastní všechny tanečnice (tedy pokud chtějí). Je to flamencové představení, kam si můžete pozvat své drahé příbuzné a ukázat se, jak vám to tančí. Naše poslední vystoupení proběhlo v Divadle Beseda.

Jak se přihlásit?

Stačí emailem, ale to už jste všechny, kterým posílám tento dopis udělaly.... rezervuji Vám tak přednostně místo v kurzu. Počet míst je omezen, Tedy prvních 15-20 přihlášených, bude moci navštěvovat kurz. Na první hodině se rozhodnete, jestli je flamenco pro Vás to pravé a další hodinu kurz na místě zaplatíte.

Co na sebe?

Na první hodinu stačí pohodlné oblečení (legíny a tričko). Pro lepší pocit si můžete vzít přes legíny příjemnou bavlněnou nebo elastickou nebo volnou sukýnku, ale hlavně boty! Boty na flamenco jsou důležitou součástí tance. Přijďte v botech na širším podpatku (výška cca 3 cm). Pohodlné jsou takové, co se Vám nebudou vyzouvat, tedy doporučuji pásek přes nárt. Inspirace flamencového oblečení zde: flamenkin.cz

První hodina je pro začátečníky zdarma!

První hodina je pro všechny příchozí nové začátečníky ZDARMA!!!

I když si rezervujete emailem kurz a na první hodině zjistíte, že flamenco není pro Vás. Nic se neděje, nic neplatíte. Hodinu si vyzkoušíte a příště už zkrátka nepřijdete a Vaše rezervované místo postoupíme někomu dalšímu.

Kurzovné?

se platí na druhé hodině kurzu v hotovosti . Z důvodu pronájmu tanečního sálu není možné platit jen hodinově. Pouze ve výjimečných případech (pokud víte, že třeba v polovině kurzu pojedete do lázní) . Viz storno podmínky na webu.

Pokud nemůžete přijít na hodinu?

Nebojte se o žádnou hodinu nemusíte přijít. V rámci semestru si hodinu můžete nahradit v kterémkoliv kurzu taneční školy. Stačí přijít na hodinu a informovat mě, že si nahrazujete hodinu.

Kde budou probíhat kurzy?

Kurzy pro začátečníky v Hradci Králové budou probíhat v Adalbertinu, třída ČSA 300.

Doufám, že jsem všechny Vaše obavy rozptýlila a nezodpovězené otázky zodpověděla. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na kurzech na viděnou.

MgA. Helena Korejtková

mob. 777 003 348

Email: korejtkovah@seznam.cz