PŘEDTANČENÍ VE ŠPANĚLSKÉM STYLU

Předtančení na Váš ples ve španělském stylu - Krásné tanečnice, kostýmy, rekvizity a vášeň, přizpůsobíme se Vaší akci! Popis videa: Hledáte způsob, jak okořenit Váš ples a zanechat v paměti účastníků nezapomenutelný zážitek? Nebojte, máme pro Vás řešení! Naše předtančení ve španělském stylu přinese na Vaši akci vášeň, elegance a nezapomenutelnou atmosféru.

 S našimi krásnými tanečnicemi, autentickými kostýmy a originálními rekvizitami se ocitnete přímo v srdci Španělska, aniž byste museli opustit pohodlí Vašeho sálu. Naše předtančení není jen tak ledajaké předtančení. Je to směsice vášně, rytmu a elegance, která se dokonale přizpůsobí atmosféře a tématu Vaší akce.

 Ať už plánujete ples ve velkém stylu nebo intimnější setkání, naše předtančení přidá tomu pravému španělskému temperamentu. A nemusíte se bát, že byste za to museli prodat ledvinu – cena? Dohodou! Vždyť víme, že každá akce je jedinečná a zaslouží si individuální přístup. Proto se s Vámi rádi domluvíme, abychom splnili Vaše očekávání a zároveň respektovali Váš rozpočet.

 Co tedy můžete od našeho videa očekávat? Humor, šarm a moře španělského slunce, které prozáří i ten nejtemnější ples. Připravte se na to, že Vás naše tanečnice vtáhnou do světa plného emocí, kde se smích mísí s aplausem a kde každý pohyb vypráví příběh.


Kontakt: korejtkovah@seznam.cz        mobil: 777 003 348


Foto z vystoupení